پارتیشن شیشه ای رامادر


پارتیشن شیشه ای

اگر در محیط کار خود به دنبال آرامش بیشتر هستید و امکان تبدیل آنرا به مکانی دیگر ندارید صنعت ساختمان سازی امروز راه حل مناسبی را برای شما فراهم کرده است. پارتیشن شیشه ای ضمن مدرن ساختن فضای کار شما، قابلیت دید زیاد را برایتان فراهم می کند که این ویژگی به همراه خاصیت آکوستیک بودن (عایق صدا) آرامش بیشتری را به محیط کار شما می بخشد. ایجاد این فضا سبب می‌شود که کارمندها با آرامش و دقت بیشتری به فعالیت‌ها ی خویش پرداخته و در نتیجه از بازدهی بالایی در کار برخوردار باشند. این محصول بسیار دکوراتیو بوده و فریم های آن با هر نوع رنگ همرنگ شده و هارمونی می یابد. جنبه دیگر این محصول خاصیت هنری و زیبایی آن است که با ترکیب شیشه و یراق آلات و فریم استیل هارمونی زیبایی به محیط کار و زندگی شما می بخشد. ایجاد طرح های متنوع سندبلاست از جمله نام تجاری و یا لوگو ی مراکز گوناگون بر روی پارتیشن شیشه ای علاوه بر تفکیک فضا و افزایش امنیت در گسترش و تاکید بر نام تجاریتان در محیط کار بسیار موثر است. ویژگی های شیشه‌های پارتیشن عبارتند از:

پارتیشن شیشه ای

1. پارتیشن شیشه ای با ویژگی تک جداره،2. عملکرد صوتی (آکوستیک) تا 47 دسیبل. 3. جذابیت و شیک بودن 4. انواع طرح های سندبلاست. 5. طیف گسترده‌ای از رنگها 6. ضخامت 10 میلیمتر 6. ارتفاع استاندارد و یا ارتفاع کامل. 7 نصب سریع. وقتی این محصول در شرکت نصب می شود ممکن است عملکرد افراد تا حد زیادی تحت تاثیر قرار می گیرد. ولی یقینا محیطی آرام و منظم را در شرکت پدید می آورد و نمی توان آنرا با محیط های بسته و کسالت آور نظیر آزمایشگاه مقایسه نمود. محبوبیت این محصول امروزه تا حدی ست که در آپارتمان ها نیز از آن استفاده می شود؛ و جایگزین مناسبی برای دیوار های قدیمی محسوب می شود. اجزای اصلی تشکیل دهنده این محصول عبارتند از:

شیشه سکوریت، متراژ، ابعاد و ضخامت و رنگ شیشه سکوریت نصب شده در پارتیشن شیشه ای شماست. در مورد قیمت پارتیشن های شیشه ای تاثیر گذار ترین عوامل نیز همان مواردی است که در بالا به آن اشاره شد. طرحهای زیبای سندبلاست علاوه بر زیبایی و ایجاد تنوع می تواند در بر گیرنده لوگو و یا نماد تجاری شما نیز باشد که البته بسته به میزان و نوع سندبلاست مورد نظر شما قیمت شیشه پارتیشن شما را افزایش می دهد. در بسیاری از کشورها از جمله انگلستان استفاده از این محصول بسیار رایج است. چنانچه قصد تحول وبهینه سازی فضای کار خود را دارید شرکت رامادر با کادری مجرب و متخصص و همچنین با بهره‌گیری از فناوری های نوین شما را در جهت رسیدن به این هدف همراهی می کند.

نوشته شده توسط مدیر | رپورتاژ آگهی
| next page | next page